iade ve değişim politikası

kinnsich olarak satın alma işleminizden memnun kalacağınızdan eminiz, ancak bir şekilde, bir şeyler ters gitmiş olabilir. "simülasyonda" böyle şeyler her zaman mümkün... herhangi bir durumda bizimle şu mail üzerinden doğrudan iletişime geçebilirsiniz: crew@kinnsich.com

iade politikamız

herhangi bir nedenle satın aldığınız ürünlerinizden memnun değilseniz, siparişin ulaştığı günden sonraki 14 gün içinde deneme harici kullanılmadan ve karton etiketi koparılmadan iade edilmeleri koşuluyla, memnuniyetle iade alırız ve para iadesi yaparız.

ürün kargo sırasında hasar görmemesi için lütfen iade edeceğiniz tüm ürünlerin iyi paketlendiğinden emin olmanızı rica ederiz.

kinnsich, iade esnasında hasar gören veya kaybolan ürünler için sorumluluk almayacağından, müşterilerimizi anlaşmalı kargo firmalarımızla ürünleri göndermeleri konusuna dikkat etmelerini öneriyoruz.

23 Ağustos 2022 tarihinde Resmî Gazete’de yayımlanan “Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik” ile birlikte iade kargolarının tutarları alıcı tarafından karşılanması gerekmektedir. Bu yüzden iadelerde KINNSICH anlaşmalı kargo firmasıyla iade yapmanız yüksek iade ücretleri ödememeniz açısından önemlidir.

para iadeleri

para iadeleri konusunda ise, tarafımıza göndereceğiniz ürünleri inceledikten sonra, 1-3 iş günü içinde ödemenizi hesabınıza gerçekleştireceğiz. eğer ödemeyi kredi kartıyla yaptıysanız aynı karta iade otomatik olarak yapılacaktır. ancak havale ile yaptıysanız bizimle e-posta ya da Instagram hesabımız üzerinden IBAN bilgilerinizi paylaşmanızı rica ederiz. bu, iade işlemini daha hızlı gerçekleştirmemizi sağlayacaktır.

değişimler

eğer satın aldığınız bir ürünü başka bir ürünümüzle değiştirmek isterseniz bunun için öncelikle ilgili ürünü iade etmeli ve tarafımıza göndermelisiniz. ürünü tarafımıza gönderirken, ürün ile birlikte gelen iade/değişim kağıdını doldurmanızı rica ederiz. 

iade ve değişim adresi

*lütfen tüm değişimleri ve iadeleri MNG Kargo'ya aşağıdaki bu alıcı numarasıyla gönderin. böylelikle ürünleri geri gönderirken herhangi bir ücret ödemezsiniz.

*ürünü tarafımıza gönderirken, ürün ile birlikte gelen iade/değişim kağıdını doldurmanızı rica ederiz.

alıcı numarası: 727852867

bu şekilde ürünler direkt olarak bizim depomuza ulaşır.

kinnsich co.